Jesteś w dziale:
Programowanie »
KLIKACZ 2012 - automatyczny klikacz, programowalna aplikacja do wywoływania myszy i klawiatury. Dowiedz się więcej »

2012-11-23 11:42:10
W Szewczyk

Pytanie o automatyczne uruchomienie po restarcie komputera [TEMAT ZAMKNIĘTY]

Hej muszę uruchomić programik na komputerze po restarcie. Jaki to zrobić? Sam klikacz wrzucę w autostart ale co dalej z wczytaniem listy kliknięć i uruchomieniem cyklu.

2012-11-26 19:27:44
Grzechuu
2759 postów

Nie sądze by była to bezpieczna operacja. Jak przerwałbyś wtedy działanie klikacza.

2012-11-27 10:53:45
W.Szewczyk

Generalnie chodzi mi o jeden cykl klikacza .Mam kompa który jest bez monitora i bez klawiatury i chce na nim automatycznie włączać program i się w nim zalogować. Komputer jest schowany tak że po zaniku napięcia trzeba brać monitotor i klawiaturę albo łączyć sie przez sieć. Dla mnie w najgorszym przypadku komp sie zawiesi i wtedy łączę się z nim przez sieć

2012-11-27 15:29:14
Grzechuu
2759 postów

raczej nie pomoże Panu klikacz ...
w opcjach klikacza jest możliwe ustawienie automatycznie ładującego się skryptu i jego uruchomienie, ale po restarcie ponownie się uruchomi nawet jeśli mamy zadeklarowany jeden cykl

2012-11-30 07:23:30
W.Szewczyk

Nie bardzo rozumie ? Czy po restarcie zostanie ustawiona maksymalna liczba cykli i logowanie do programu będzie z maksymalną liczbą razy aż komputer się zawiesi. A jest gdzieś na forum skrypt do automatycznego logowania tak żeby można było sobie to spróbować zrobić ?Pozdrawiam

2012-11-30 08:52:46
Grzechuu
2759 postów

Jeszcze raz odpowiem na pana pytanie \"Hej muszę uruchomić programik na komputerze po restarcie. Jaki to zrobić? Sam klikacz wrzucę w autostart ale co dalej z wczytaniem listy kliknięć i uruchomieniem cyklu.\"

W opcjach programu zakładka \"Opcje uruchomienia po starcie programu\" - >wskazujemy plik do skryptu i zaznaczamy opcje uruchom automat ...

All Rights Reserved  Grzesio.eu © ® 2002-2018.