Jesteś w dziale:
Gadaniec »
KLIKACZ 2012 - automatyczny klikacz, programowalna aplikacja do wywoływania myszy i klawiatury. Dowiedz się więcej »

2008-01-29 01:29:57
Dżobo
209 postów

Provident - ocena oferty, opinia [TEMAT ZAMKNIĘTY]

Ostatnio brałem mebelki na raty za około 1000zł. Ilość rat 10, oprocentowanie około 10% (podobne do większości ofert bankowych), łatwo policzyć, miesięcznie 110 zł do spłaty. I dzisiaj zerknąłem na stronę Providentu i ich "szybkich pożyczek". Tutaj oczywiście należy zaznaczyć że Provident udziela nam pożyczki na do końca nei sprecyzowany cel, w przeciwieństwie do tej transakcji, o której pisałem wyżej.

Zwiedzanie strony rozpocząłem od wypełnienie formularza na stornie głównej. Jaką sumę chciałbyś pożyczyć? Podałem 1000 zł, Jaką sumę mógłbyś spłacać tygodniowo? Niezły myk:) Chciałem z tego uzyskać 10 rat podobnie jak w transakcji powyżej, a więc podałem tygodniową kwotę którą jestem wstanie spłacić w wysokości 25 zł, co nie trudno policzyć wyszło by coś około 100 zł miesięcznie. Kliknąłem pobierz ofertę i przeleciały mnie ciarki:) Rata tygodniowa wyszła: 43 zł przy rozłożeniu na 40 tygodni, czyli miesięcznie około 180. Nie liczyłem oprocentowania gdyż ujrzałem kwotę całkowitego zadłużenia która wynosiła ponad 1680 zł. Oprocentowanie roczne - bagatela: 83.08%.

Pytanie: kto tam bierze pożyczki:) A .. i nigdzie na stronie nie znalazłem linku do umowy czy też regulaminu.

2008-01-29 15:17:11
karolcia
89 postów

hi hi, zerknij tutaj: http://wiadomosci.onet.pl/1682094,11,1,1,item.html

W umowie powinni dopisać bierzemy w zastaw dzieci:)

All Rights Reserved  Grzesio.eu © ® 2002-2019.