Jesteś w dziale:
Gadaniec »
KLIKACZ 2012 - automatyczny klikacz, programowalna aplikacja do wywoływania myszy i klawiatury. Dowiedz się więcej »

Grzechuu
2759 postów

Lightwave - przed premierą dzieła - 2 odsłona wieżowca [TEMAT ZAMKNIĘTY]

no już niedługo koniec, a przed wami gotowy już model, teraz najciekawsze teksturyzowanie, światła i animacja

darpla
299 postów

Grzechuu nie obraz sie, ale te bloki przypominuja pewien atrybut, ktory moja mama przygotowuje ojcu jak idzie do pracy - TERMOS.Wiem, ze w obecnych czasch architektura nie znalzla jeszcze sposobu na budowanie dosadnie walcowych budynkow i wedlug mnie jeszcze sporo czasu architekci beda nad tym pracowali. Natomiast jezeli jest to projekt futurystyczny a wiec nierealny w swiecie rzeczywistym, to jak najbarddziej musze cie pochwalic za oryginalnosc. Moze kiedys bedziemy mieszkali w domach w ksztalcie termosow.AHA.Teraz menu wyboru dzialow w forum jest o wiele bardziej przejrzyste.

Grzechuu
2759 postów

darpla ty to mieszkasz gdzieś na taradajkach i sie wogóle nie znasz na architekturze, a widziałeś krzywą wieżę, wieże ciśnień, latarnie morskie, pentagon, rondo, kółka w rowerze .. wszystko idzie w strone kolistych powierzchni, mówisz że ludzie nie żyją w okrągłych budynkach, no przepraszam bardzo a ziemia ? no i co ... ? ty na to ?

maldon
253 postów

zajebisty ten light

All Rights Reserved  Grzesio.eu © ® 2002-2019.