Jesteś w dziale:
Gadaniec »

Merlith
26 postów

Ello! Moja pracka [TEMAT ZAMKNIĘTY]

Czesc wszystkim! Grzechu, jesli nie pamietasz mojej ksywy, to ja, Michal ;) Ponizszy obrazek zrobilem w LW na pewnien konkurs, a teraz umieszczam tu na prosbe Darka... ale mnie zbesztal na GG ;)

//edit
dałem nową wersję obrazka

darpla
299 postów

Miczal nie zbesztalem Cie na gg.Bylem szczery.A to wielka RÓŻNICA!!!
Odnosnie projektu.
Bardzo ciekawy!Flaju powiedzial ze ten pajak chce zgwalcic ta kule.Ale to tylko flaja ocena.Dosc oryginalna.

Wedlug mnie projekt jaest rowniez oryginalny.Wydaje mi sie ze moze kiedys w 2055 roku beda zyly takie eloktroniczne stwory, ktore beda mialy zdolnosci percepcji podobne do czlowieka.Dlaczego tak sadz?

Otoz ten pajak przypomina mi istote myslaca, ktore mysli

Co przez to mysle?
Nie wiemy co bedzie w przyszlosci, ale Michal pokazal co moze byc.Takie jest moje zdanie.
Bardzo dobrze dobrane kolory wedlug mnie.Wykonanie pajaka zajelo ci wiele czasu i wedlug mnie jest dopracowany ale na kule chyba zabraklo troche ci czasu.

I co do cholery maja znaczyc te zajebiste napisy.

Ogolnie projekt w skali od 1 do 6 wedlug mnie na 4+

Grzechuu
2759 postów

nie no doła złapałem, merlith first class, mam nadzieje że ja też będę coś takiego robił, jak na razie to się raczej bawie, co do szczegółów mogłbym się czepnąć oświetlenia i trochę symetryki tej postaci - nie wiem jak by się ona poruszała, ale i tak daleko mi do tego co tu przedstawiłeś, bardzo fajne a najlepsze to ta teksturka na tej postaci,

font lipa:)
podpisy powinny być mniejsze

powiedz mi czy wszystko tutaj wraz z tłem robiłeś sam ?

Merlith
26 postów

Darp: Flaj ma racje!! ;D He, he, a serio, to ta kulka (czyli Ro-Ball) rzeczywiście nie ma wszystkich antenek ;) bo w LW nie ma takiego narzędzia do jednoczesnego kopiowania i obracania jak w MAXie. Musiałem kopiować ręcznie, a czas uciekał. No, i masz rację, ComBot (czyli "pająk") myśli... jak się dobrać do kulki ;););) Napisy? OWGC = One Week Graphic Compo (nazwa konkursu)

Grzechuu: Sam sam:) Zero bitmap poza tym -- ta teksturka to odbicia. Eee, napisy to szczegół, musiał być podpis na pracy. Ja też nie wiem jak by się poruszał ComBot :} dałem mu maksymalnie dziwny napęd ;)) Hm, a światło jak to światło, najtrudniejsza sprawa w 3D

Pozdrawiam!

Grzechuu
2759 postów

a jeszcze mi powiedz pajak idzie po jakieś drodze jak to zrobiles, czy to jest jakas deska i wokół niej jest jakiś klosz z teksturą ?

Merlith
26 postów

to jest zupelnie bialy obiekt, troche zaokraglony; reszte robia cienie od dwoch swiatel

T3mpl4R
148 postów

fajne

darpla
299 postów

michal powiedz ile czasu robiles ten projekt?
swiatlo jest doprawdy zajebiste.Wyjebane w kosmos, oryginalne.
Skad bierzesz pomysly na takie efekty swiatla?

All Rights Reserved  Grzesio.eu © ® 2002-2019.