Jesteś w dziale:
Gadaniec »

Merlith
26 postów

A co z innymi kierunkami? [TEMAT ZAMKNIĘTY]

Grzechuu, czemu nie popularyzujesz tego forum wśród studentów innych kierunków?:) Wiedzą że istnieje?

Grzechuu
2759 postów

działalność reklamowa jest bardzo pracochłonna, trzeba rejestrować sie na każdym forum i publikować informację o tym sajcie, jest to bardzi pracochłonne i moge to robić tylko w weekendy a za bardzo mi się nie chce, problem w tym że inne kierunki może i wiedzą o stronie ale nie mają dojścia do kompow i im sie po prostu nie chce, wolą zapytać innych w poblizu

a sam wiesz ze nie wszyscy lubią komputery

chyba zaczne tutaj publikowac ściagi i zadania z zeszłych lat, ale na to trzeba czasu i chęci, a co do chęci to niedlugo bede publikowal nowe zmiany w profilu ktore wniosa troche poprawek tj wylaczenie gornego zdjecia i kilka przydatnych opcji co bez watpienia pomoze niektorym w szybszymporuszaniu sie

stronka jest rozpowszechniona na kilkiu forach, ogolnie dostaje bardzo dobre oceny gdyz jest po prostu ladna, nie chce mi sie jej rozreklamowywac gdyz to cofa mnie w dalszych posunieciach, chcialbym zrobic swoje bajerandzkie portfolio, ale do tego potrzbena mi bedzie znajomosc lw, choc i bez tego narzedzia dalbym se rade, ale musi byc czad ! - he he tak jak twoje zdjecie

co do popularyzacji to jest tu jedno ale , strone d2t mozna rozleklamowac wsrod siedleckich sajtow tj najlepsze strony siedleckie itp problem w tym ze rzycza one sobie zamieszaczania odpowienich bajerow, a ja nie mam zamiaru niszczenia sajtu,

strona powstala dosyc niedawno i mysl;e ze ten rok bedzie dla niej swoistuym rozwinieciem skrzydel czy tak sie stanie zobaczymy

piatus
24 postów

Grzechuu napisal:
>chyba zaczne tutaj publikowac ściagi i zadania z zeszłych lat

uwazaj z tym i tez uwazaj z publikowaniem materialow. wiem cos o tym i powiem tyle, z tych powodow na razie moja stronka jest nie aktywna. nie bede sie rozwodzil dlaczego. po prostu uwazaj

Grzechuu
2759 postów

tak tak wiem, tylko nie zapomnij ze ta stronka to licencjat - do którego prawo ma Akademia, co do publikacji powerpointow czy dokumentow prosto od profesora nie ma mowy od razu beda kasowane, ale jesli chodiz o ściągi to tutaj się zastanowie, w końcu niektóre przygotowujemy z wykładów, to tak jakby zabronić publikacji czegos co sie nauczyłem:)

All Rights Reserved  Grzesio.eu © ® 2002-2019.