Jesteś w dziale:
Gadaniec »
KLIKACZ 2012 - automatyczny klikacz, programowalna aplikacja do wywoływania myszy i klawiatury. Dowiedz się więcej »

darpla
299 postów

Bez obrazy SUPREEME dla mnie jestes DZIWAKIEM [TEMAT ZAMKNIĘTY]

Bez obrazy supreeme dla mnie jestes czlowiekiem bardzo dziwnym.Bardzo dokladnie przeczytalem wasz pojedynek na slowa i wydaje mi sie ze nic soba nie reprezentujesz bo w ogle nie znasz sie na zyciu.Podstawowym celem czlowieka jest to zeby sie rozwijac.I talent ma bardzo wielkie znaczenie ale nie jest najwazniejszy.Znam wielu ludzi, ktorzy mieli talent i zaprzepascili swoje zycie przez np. brak dyscypliny, lenistwo, narkotyki, alkohol,itp.

Wedlug mnie masz jakies niespelnione marzenia, sam jestes czlowiekiem niespelnionym wiec dlatego piszesz takie rzeczy.Ja kompletnie nie wiem do czego Ty sie przyczepiasz.Kazdy ma jakis styl i albo on Ci sie podoba albo nie.Proste.Nie musisz zaraz tego krytykowac. Owszem musze przyznac ze wiekszosc ludzi uwaza sie za najlepszych w tym co robi, ale taka jest juz nasza natura.

I TY zupelnie nie wiesz co znaczy slowo webdesigner.
Webeesigner to nawet dziecko, ktore dostalo w reke oprogramowanie gdzie w prosty sposob mozna dodawac obrazki edytowac tekst w dziecinnie prosty spob.Ale spacjalista od webdesignu to juz co innego.

I jeszcze jedna kwestia. Mianowicie Mouton.Uwazam ze jest to firma ktora rozwija sie na miare swoich mozliwosci.Ale nie stoi w miejscu.Oczywiscie w Wawie sa lepsze, nawet o wiele lepsze firmy tego typu, ale Mouton istnieje na rynku od niewielkiego czasu. Ogolnie uwazam ze sa dobrzy w tym co robia.Maja dobre kontakty z klientem i pracuja dla znanych firm.Znam firme Mouton, dopatrzylem sie oczywiscie kilku nieprawidlowosci w jej funkcjonowaniu, ale nie bede tego pisal, poniewaz nic do tej firmy nie mam, a Ty supreme zachowujesz sie jakbys mial jakies zatargi z Moutonem.

I znasz zapewne ludzi tam pracujacych.Ja tu prorokiem nie jestem, ale wydaje mi sie ze za kogos sie podszywasz.I to jest moje zdanie.

Jaka mamy pewnosc ze to supreme stworzyl www.photo1.com

Ja jestem wlascielem Microsoftu.Kazdy moze cos napisac ale prosze ujawnij sie podaj swoje prawdziwe imie nazwisko zdjecie.Powiedz kim jestes, gdzie pracujesz.

Ogolnie takich ludzi jak Ty nie lubie bo maja wyidealizowane pojecie o swiecie.A Ty musisz isc do przodu non stop bo swiat sie rozwija a jak staniesz i poczekasz to umrzesz.

Wiec nie udawaj Greka tylko badz realista.Pracuj nad soba.To Ci pomoze, bo masz problemy czlowieku z samym soba.

All Rights Reserved  Grzesio.eu © ® 2002-2019.