Jesteś w dziale:
Gadaniec »

Grzechuu
2759 postów

jeszcze raz shrek 2 [TEMAT ZAMKNIĘTY]

dobra zabawa poraz drugi ? no nie całkiem , pierwsza część moim zdaniem dużo lepsza! jednak na tej też się nie przejedziemy, ponieważ warto zobaczyć pinokia w roli
tom'a cruisa w mission impossible,
przerobkę "im holding out for a hero",
i to co bije wszystko co widziałem - Osłą jako Rickiego Martina w livin la vida loca:) to był number 1
długo nie trzeba było czekać:) gdy po końcowych literach osioł śpiewa All by myself:) to lepsze niż orłą cień

podsumowując producenci Shreka mieli już gotowe postacie (modele) więc mieli czas na dopracowanie wszelkich szczegółów, mimo to nie udało im się stworzyć klimatu pierwszej części

także dialogi osłą z ogrem nie były takie zaskakująco śmieszne, może muszę obejrzeć wersję z dubbingiem, bo ta jakoś do mnie nie przemówiła

na koniec pozdrawiam was reakcją ciała Shreka po wipicu tajemnej mikstury:) i polecam przejściowy epilog dostepny w sieci , 15 minutowy film w 3d + okulary jak to shrek wyjeżdza ze soimi przyjaciólmi w podróż poślubną i wybiera drogę na skróty ... bardoz dobre w oczekiwaniu na premiere Shreaka w kinach Siedleckich:)

maldon
253 postów

Ja jednak zostanę przy swoim "Szrek 2" jest lepszy od jedynki i jest tu więcej humoru niż w jedynce.

Nie rozumiem "mimo to nie udało im się stworzyć klimatu pierwszej części" ? może dlatego że wresja dvix nie posiadala dubbingu w każdym razie być może klimat uciekł właśnie tą drogą.

All Rights Reserved  Grzesio.eu © ® 2002-2019.